Spintos – drabužinės

Spintos su stumdomomis, varstomomis durimis bei drabužinės

Spintos visą grožį sudaro jos fasadinė dalis – durys. Sunkiausia parinkti medžiagas ir spalvas, kurios derėtų patalpoje, kurioje bus montuojamos spintos. Gerai parinktos medžiagos, suderintos spalvos puikiai įsilies į bendrą patalpos vaizdą, bei jį papuoš. Tai jūsų namų vizitinė kortelė.
Spintas galima suskirstyti į dvi pagrindines dalis.
1 Korpusinės spintos.
2 Nestandartinės, stacionarios – montuojamos pagal vietą.

1 Korpusinės spintos gaminamos ir surenkamos cechuose ir tik vėliau pristatomos klientui.
Jus didžiausias privalumas tai, kad jos yra mobilios. Bet kokiu metu jas galima pastatyti vis kitoje vietoje, be specialistų pagalbos. Taip galima greitai keisti patalpos bendra vaizdą.
Tačiau yra ribotos galimybės vidaus įrangai. Korpusiniai baldai kaip spintos, komodos, indaujos ir kita. reikalauja erdvesnių patalpų, tuomet jos geriau žiūrisi ir papuošia patalpas.

2. Nestandartines , stacionarios,- montuojamos pagal vieta.
Šios spintos turi dideles galimybes projektuojant mažose patalpose, taupant vietą. Spintos vidaus įranga išnaudojama maksimaliai, net ir kiekvienas laisvas kampelis. Jos montuojamos kliento namuose, pasirenkant vietą iš anksto. Jau šiandien architektai projektuodami gyvenamą bustą, numato vietas spintoms, suprojektuoja pertvaras, nišas. Belieka tik pasirinkti vidaus įrangą ir norimą fasadinę dalį (duris).

Šių spintų galimybės yra dar didesnės, jos gali būti montuojamos ne tik nišose ar patalpų kampuose, bet ir po laiptais, palėpėse, kur lubų nuolydis yra didelis.Tokiu būdu nepatogi patalpos dalis išnaudojama racionaliai.

3. Drabužinės.
Drabužinė – patalpa kurioje sumontuoti baldai pagal paskirtį. Šioje patalpoje kiekviena lentyna, spintelė ar stalčius turi savo šeimininką. Jose kabinami visi šeimos drabužiai, avalynė, skalbiniai, buitinė chemija, namų apyvokos daiktai, krepšiai, rankinės, kelioniniai lagaminai Šių patalpų didžiausias privalumas – kad bet kokiam daiktui galima sukurti atskira vieta net ir muzikos instrumentui ar sportiniam inventoriui. Racionaliai išnaudojus patalpos erdvę, pagal paskirtį kiekvienam daiktui, leis bet kokiai šeimininkei palaikyti tvarką drabužinėje ir patogiai ja naudotis.

Sudėtinga suderinti grožį su patogumu, praktiškumu, bet mes priimsime bet kokius iššūkius.